Co lze zažít ve Vodním světě?

Vodnímu světu dominuje vnitřní vyhřívaný bazén. Věděli jste ale, že si jej můžete užít i mnoha dalšími způsoby?

Ve vyhřívaném bazénu s pozvolným vstupem můžete vyzkoušet masážní trysky a chrliče, které vám vodním proudem namasírují bolavá záda či plosky chodidel. Zapínají se každou hodinu, nebo můžete o jejich spuštění požádat plavčíky. 

V rámci hydroterapie lze vedle bazénu využít 2 vířivé bazénky určené pro relaxaci a regeneraci svalů. Nabízí příjemné posezení v bublinkách, které pomocí různých druhů hydromasážních trysek jemně masírují vaše tělo a pomáhají tak při potížích s pohybovým ústrojím.

Finská sauna láká na příjemnou teplotu 70 °Celsia a svěží pomerančovou esenci, která dodává tělu radost a harmonii. Interiér sauny doplňuje panoramatický výhled na bazén. Sauna je ideální pro rodiny s dětmi nebo začínající saunery.

Za vířivkami můžete objevit vstup do páry - teplé mlhavé lázně, která má pozitivní zdravotní účinky na organismus. Je vhodná při onemocněních dýchacích cest a revmatických potížích, při léčbě a prevenci astmatu, nachlazení, přetížení svalů a poruch prokrvení. Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy či akné. Pravidelně ji doplňuje eukalyptová a solná esence, která podporuje naše dýchací cesty.

U páry jsou k dispozici ochlazovací sprchy, tzv. tropický déšť.

Pokud by vám vyžití ve Vodním světě nestačilo, rádi Vás přivítáme v Saunovém světě s 6 druhy saun, ceremoniální saunou, fresh bary a odpočinkovými zónami. Vstup se nachází na konci bazénu.


Permanentky na sporty

Permanentky na sporty

Využijte permanentky pro jistotu pravidelné hry a rezervujte si váš tenisový, badmintonový, squashový kurt nebo stolní tenis na celou sezonu.

Bylinné ceremoniály

Bylinné ceremoniály

Objevte tajemství bylin během přírodních relaxačních ceremoniálů.

Co lze zažít ve Vodním světě?

Co lze zažít ve Vodním světě?

Náš Vodní svět je plný možností využití. Už jste je objevili všechny?