Saunování pro děti

Saunování dětí je skvělým pomocníkem v posilování imunity. S dětmi u nás můžete navštívit novou Saunu na hladině (70 °Celsia), kterou doplňuje jemná pomerančová esence a má panoramatický výhled na bazén, takže se v ní pořád něco děje.

Sauna je ideální pro rodiny s dětmi, které se učí nebo začínají se saunováním. Při pobytu v sauně buďte zahaleni v prostěradle. V případě pobytu v plavkách se prosím podložte osuškou nebo prostěradlem.

Čas na bazénu i v saunách si můžete užít dle libosti. Po základní hodině se vám vstupné počítá již jen po minutách z ceny základního vstupu (neplatíte tedy další započatou hodinu).

Těšíme se na vaší návštěvu!

Tipy na saunování nejmenšíchod naší instruktorky Plavecké školy Žabička:

  • Ideální teplota pro saunování dětí je okolo 70 °C.
  • Před vstupem do sauny se rodič s dítětem společně umyjí a osuší – je třeba setřít veškerou vodu z tělíčka dítěte. V sauně se pohodlně posadí, miminko se drží v klubíčku, batolata mohou sedět na klíně, starší děti si rády sedají vedle rodiče či si v sauně lehnou. Pod děti vždy rozprostřete prostěradlo či osušku, aby nedošlo k popálení o rozehřáté lavice. Děti se snažte udržet v klidu, vyprávějte jim pohádky, kreslete na záda obrázky...  A samozřejmě sledujte, jak reagují.
  • Ze začátku saunujte 3-​5 minut, vždy podle aktuálního stavu dítěte, později při pravidelném saunování je možné dobu pomalu prodlužovat, třeba až na 8 minut.
  • Po saunování následuje ochlazení, kdy děti osprchujeme vlažnou vodou – celé tělo včetně hlavičky. Zabalíme do osušky a jde se na relaxaci, která by měla trvat minimálně 15 minut, než vyrazíte na další „kolečko“.

Akční víkendy

Akční víkendy

Ke každému víkendovému vstupu do 15h do wellness na 90 minut od nás získáte jako dárek 30 minut navíc zdarma.

Saunování v létě

Saunování v létě

Do sauny v létě? Jednoznačně ano!

Sport 60 + 30 min zdarma

Sport 60 + 30 min zdarma

Vychutnejte si půl hodinky zdarma ke sportům. Akce na badminton a squash 60 + 30 min hry navíc zdarma.